biuro@jrenergy.pl

+48 511-533-505

Odśnieżanie Gdańsk odśnieżanie dróg w Gdańsku

O nas

Firma JR Energy

Firma JR Energy działa na rynku już od 2010 roku, oferując różnorodne usługi z zakresu transportu krajowego i zagranicznego, spedycji oraz budowy dróg i autostrad. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz dbałości o jakość świadczonych usług, JR Energy zyskała uznanie wśród klientów.

Każdy klient ma zapewnione indywidualne podejście i precyzyjnie dopasowane oferty, co gwarantuje realizację transportu na najwyższym poziomie. Rzetelna obsługa i efektywne rozwiązania są dla firmy kluczowe, co przekłada się na zadowolenie klientów.

JR Energy nieustannie się rozwija, aby zaspokajać potrzeby swoich klientów. Dzięki oferowanym usługom można mieć pewność bezpiecznego i terminowego transportu zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju.

Zakres usług:

Logistyka

Krajowy i międzynarodowy transport drogowy

Dystrybucja krajowa

Opróżnianie zbiorników bezodpływowych i wywóz nieczystości

Zamiatanie mechaniczne terenów przemysłowych, placów i dróg

Kompleksowe usługi w zakresie koszenia i pielęgnacji terenów zielonych oraz odśnieżania chodników i dróg dojazdowych

Świadczymy usługi odśnieżania powierzchni dróg w miejscowościach i okolicach takich jak:

Elbląg

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odśnieżania w Elblągu, gdzie zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów.

Gdańsk

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odśnieżania w Koszalinie, gwarantującej szybką i skuteczną likwidację opadów śniegu na drogach i chodnikach.

Koszalin

Zapewniamy profesjonalne usługi odśnieżania w Koszalinie, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, aby zapewnić bezpieczeństwo i swobodę poruszania się na drogach i chodnikach podczas zimy.